Forum Bowtech Polska - Regulamin forum

Rejestracja na forum możliwa jest dla członków Stowarzyszenia Bowtech Polska. Istnieje możliwość pisania, zadawania pytań dotyczących Techniki Bowena i zabiegów oraz przeglądanie postów bez potrzeby rejestracji/logownia w "Strefie dla osób zainteresowanych Techniką Bowena".

Na forum występujemy pod własnym imieniem i nazwiskiem (w polu "login" wpisz swoje imię i nazwisko). Zabrania się publikowania treści prowokacyjnych, fałszywych. obraźliwych, wulgarnych, erotycznych lub jakichkolwiek naruszających polskie lub międzynarodowe prawo. Zabrania się również pisania zbędnych, nie wnoszących nic do tematu wypowiedzi. Rejestrując się na tym forum dyskusyjnym oświadczasz, że masz świadomość iż NIE WOLNO Ci pisać postów łamiących te zasady.

Jeśli złamiesz któreś z tych postanowień, narazisz się na możliwość usunięcia konta lub zbanowania używanego przez Ciebie adresu IP.

Żadne z Twoich danych podanych podczas rejestracji na forum nie będą wykorzystywane w celach niezwiązanych z działalnością forum ani przekazywane osobom trzecim.

Kontynuując rejestrację oświadczasz, że zgadzasz się ze wszystkimi wymienionymi powyżej postanowieniami oraz innymi regułami ustalonymi przez administratorów tego forum. W celu poznania pełnych reguł obowiązujących na forum, skontaktuj się z administratorem.